Statik İçerik Dağıtımı

Sunucu problemleri ile uğraşmak yerine kendi işinize yoğunlaşabilirsiniz. Bir web sitesinin hızlı açılması için gereken tüm ihtiyaçların farkındayız.

CDN PaketleriCDN Nasıl Çalışır?


Pull CDN Nasıl Çalışır

Sistem içeriği talep eden istemcinin DNS adresine bakarak, ona en yakın uzaklıktaki CDN sunucuna yönlendirme işlemi yapacaktır. Sunucuya yönlenen istek önceden tanımlanmış Ön Bellek süresi kadar ön belleğe alınacak bu sayede içerik, istemciye en hızlı şekilde ve problemsiz olarak iletilecektir.

Netdirekt , benzer CDN servislerin aksine altyapısı tamamen kendi mühendisleri tarafından hazırlanmış özel cacheleme teknolojileri kullanmaktadır. Bu teknolojiler Memory Cache ( PULL ), Storage Cache ( PUSH ), Hot Cache, SSD Middle Cache ve Main Cache‘ tir.

Netdirekt CDN servisinin Türkiye'deki rakiplerine göre en büyük avantajı Türkiye içerisinde 5 lokasyonda çalışıyor olması ve tüm CDN işlemlerinin online aktivasyona sahip olmasıdır. Sizde yukarıdaki paketlerden kendinize uygun olanını seçerek CDN servisinizi hemen aktif edebilirsiniz.Yüksek trafik ya da özel CDN çözümleriniz için
Telefonun diğer ucunda size yardımcı olmak için bekliyoruz

0850 200 88 99