Video Barındırma

HLS , HDS , RTMP ve HTTP Pseudo formatlarının hepsi tek hesap altında ve transcoding ihtiyacı olmadan sadece Netdirekt 'te ! Her geçen gün gelişen ve değişen video içeriklerinizi CDN altyapısı ile tüm cihazlar (mobil ve desktop) üzerinde çalıştırabilirsiniz.


Video Barındırma Hakkında


Herhangi bir yazılım ya da donanım maliyeti olmadan ziyaretçilerine zengin içeriklerinizi Video Barındırma servisimiz ile iletebilirsiniz. İçeriklerinizi ziyaretçilerinize iletirken servisimizin HLS , HDS , Flash , Smooth Stream ve HTTP Pseudo özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

CDN servisimiz üzerinde çalışan örnek servisler ,

  • Apple HLS ( HTTP Live Streaming ) iOS ve Android platformlarında kullanılan streaming türüdür.
  • Adobe HDS ( HTTP Dynamic Stream ) farklı kalitedeki videolarınızın kullanıcıların hızına göre otomatik olarak değiştirirerek kullanılabilen bir streaming türüdür.
  • HTTP Pseudo video içeriklerinizin HTTP üzerinden sunulmasına yönelik bir stream türüdür.
  • RTMP ( Real Time Messaging Protocol ) Flash player ile sunucu arasında görüntü ve ses akışını sağlamak için kullanılan özel bir streaming türüdür.
Netdirekt sunduğu uçtan uca çözüm ile tüm bu streaming türlerinin tek bir hesap altından yayınlanmasına fırsat vermektedir. Böylelikle mobil kullanıcılar için farklı , desktop kullanıcıları için farklı dosyalar kullanmak zorunda kalmazsınız.
Video Streaming Protokolleri

Cloud CDN Storage


CDN Cloud Storage

Büyük boyutta videolarınızı , indirilebilir dökümanlarınızı yani tüm statik içeriğinizi barındırmak için Cloud CDN Storage hizmetimizinden yararlanabilirsiniz. Bu serviste FTP üzerinden storage alanınıza dosyalarınızı gönderdiğinizde , dosyaların bir kopyası farklı bir lokasyon üzerine anlık olarak eşlenmektedir. Netdirekt Cloud CDN Storage servisini NetAPP Storage üzerinden sunmaktadır.

Netdirekt Cloud CDN Storage hizmetinde farklı bir lokasyonda eşleştirilen dosyalarınız , CDN servisi üzerinde load balance edilmektedir. Herhangi bir nedenle storage sunucusuna erişim kesildiğinde , yedek storage server devreye girerek servis sürekliliği sağlamaktadır.

Cloud CDN Storage servisi şu anda seçiminize bağlı olarak İzmir , İstanbul ve Ankara veri merkezilerinden aktif olarak sunulabilmektedir.


Video Barındırma servisimiz hakkında fiyatlandırma ve detaylar için
Telefonun diğer ucunda bekliyoruz

0850 200 88 99