Netdirekt Hakkında

İlkemiz Biz Netdirekt olarak tüm internet servislerinde müşterilerimize kesintisiz kolaylık sağlarız.
Vizyon & Misyon

Netdirekt A.Ş. resmi olarak kurulduğunda sayaç tüm dijital takvimler için 2009'un Mayıs ayından işlemeye başlamıştı. Bizse, aslında senelerdir bu sektörün yönünü belirleyen firmalarda 10 senelik bilgi birikimine sahiptik. Geçen seneler içinde uzmanlık alanlarımızı genişletmiş, iş kalitesini optimuma çıkarmıştık. Artık TeknoAS ve Hostcini olarak birleşmeye hazırdık! Şirketlerimizde bize yöneltilen "Sizin işiniz ne?" sorularına şu yanıtı veriyorduk. "Tüm internet servislerinde kesintisiz kolaylık sağlamak ve işletmelerin kendi bünyelerinde uzman barındırma zorunluluğunu ortadan kaldırıp onlar için maliyeti düşürmek, kendi işlerine odaklanmalarının önünü açmak."

7/24 çalışıyor olmamız, ihtiyaç duyduğunuz her an, bizi telefonun ucunda, bilgisayarın başında bulmanız ve sorunu "derhal" çözüme kavuşturmamız anlamına geliyor. Sunduğumuz hizmetlerin ölçülebilir olması, sürekli değişen teknolojiler konusunda sizi eş zamanlı bilgilendiriyor ve yönlendiriyor olmamız, Netdirekt A.Ş. iş dünyasının gözbebeği kılıyor.

Netdirekt A.Ş. servislerini İzmir lokasyonlu Türkiye veri merkezinden , İstanbul, Ankara ve Frankfurt lokasyonlu veri merkezlerinden sağlamaktadır. Tüm veri merkezlerinde yılların verdiği birikimlerle altyapıları oluşturulmuş , tüm donanım ve yazılım seçimlerinde sektörün en iyi markaları kullanılmıştır.

Firma Bilgileri

Ticari Ünvan: Netdirekt A.Ş.

Vergi Dairesi: Hasan Tahsin

Vergi No: 631 055 96 30

Firma Adresi: Aydınlar Cad. No:44 Işıkkent Bornova - İzmir