Yeni Covid-19 tedbirleri hakkında
Tuesday, October 6, 2020

Değerli müşterilerimiz,

Ülkemizde covid-19 vaka sayılarının tekrar artması nedeniyle,

- İş ve çalışma şekli uygun olan tüm departmanlara yeniden Uzaktan Çalışma talimatı verilmiştir .  

- Veri merkezimize giriş yapabilmek için, iki doz aşı yaptırmış ve son aşınızın üzerinden en az bir hafta geçirmiş olmanız gerekmektedir.

- Veri merkezi çalışma süresi 2 saattir. Çalışma öncesi randevu alarak o saatte farklı bir firmanın çalışmasının olmadığına emin olunuz.

- Özel bir durum olmadığı sürece aynı firmaya ait 1 personel veri merkezine kabul edilecektir.

- Dilerseniz Cihaz montaj/demontaj işlemleri teknik personelimiz tarafınızdan sizin için gerçekleştirilecektir.

- Veri merkezimizdeki cihazlarınıza ram, disk, cpu, pci bileşenlerinin montaj/demontaj işlemleri ekibimiz tarafından gerçekleştirilecek olup, bu tür işlemler için giriş izni verilmeyecektir.

- Teknik olarak demontajı zor/mümkün olmayan, 3U üzeri cihazlar ve network ekipmanlarında, tüm operasyonu etkileyen seviyede istisnai bir problem oluşması durumunda, ekibimiz risk analizi yaparak, giriş talebinizi değerlendirecektir.

Netdirekt olarak altyapınızı ve hizmetlerinizi bu zor zamanlarda kesintisiz olarak devam ettirmeye kararlıyız. Bu konuda aldığımız önlemler sadece çalışanlarımız için değil, siz değerli müşterilerimizi de korumaya yöneliktir.

Netdirekt’e duyduğunuz güven için teşekkür eder, bu zor durumu el birliği ve anlayış ile atlatacağımıza inancımız tamdır.

Saygılarımızla,

Netdirekt A.Ş

<< Önceki Sayfa