Parallels Plesk Panel 9.5.4 Önemli Güvenlik Güncellemesi
Tuesday, June 25, 2013

Değerli Müşterilerimiz,

Parallels firması, Parallels Plesk Panel domain yönetim panelinin 9.5.4 versiyonu için yeni bir Mikro Güncelleme sunmuştur. 

Parallels Plesk Panel 9.5.4

Linux/Unix

Parallels firması, Parallels Plesk Panel domain yönetim panelinin 9.5.4 versiyonu için yeni bir Mikro Güncelleme sunmuştur. (Güncelleme No #29)

Bu Güncelleme ile Plesk Panelinizin bir kaç güvenlik açığı kapatılmış ve yeni düzenlemelerde bulunulmuştur.

9.5.4 Mikro-Güncelleme #29 Bütün Plesk Panel kullanıcılarına önerilmekte olup Plesk Panel kullanan sunucunuzu kullanılabilirlik bakımından çeşitli düzenlemeleri ile daha stabil, daha uyumlu ve daha güvenli hale getirmektedir.

Sunucunuzun Performansı, Güvenliği ve sorunsuz çalışması için, Parallels işletim sisteminizi ve Plesk Panelinizi tüm gerekli güncellemeleri ile güncel tutmanızı önermektedir.

Neler Değişti?

Aşağıda yer alan bug'lar onarıldı:

[-]Hassas bilgilerin kolayca ele geçirilmesine yol açan güvenlik açığı kapatıldı. Bu açık, sadece kimlik doğrulaması yapan kullanıcılar tarafından sebep olunabilmekte idi. Kimlik doğrulaması yapan kullanıcılar, Parallels Plesk Panel'inize giriş hakkı bulunan (Müşterileriniz, Reseller/Bayii'leriniz, Çalışanlarınız vb.) kullanıcılarınız olmaktadır. Bu Mikro Güncelleme bütün Parallels Plesk
Panel kullanıcıları için şiddetle tavsiye edilmektedir.

Ne ne demek?

[+] - Eklendi
[- ] -
Tamir Edildi
[*]
- Geliştirildi

Detay ve Kurulum hakkında bilgi edinmek için Parallels'in Web sitesine gidebilir, ya da Burayı tıklayarak ilgili makaleye ulaşabilirsiniz.

Netdirekt A.Ş. 

<< Önceki Sayfa