Duyurular

Covid-19 Tedbirleri Hakkında
Monday, March 16, 2020

Değerli müşterilerimiz,

Tüm Dünyayı etkisi altına alan Corona ( Covid-19 ) salgınına dair aldığımız önlemlere ilişkin sizlere bu mesajı gönderiyoruz .

Netdirekt’te çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve ortaklarımızın sağlığı ve güvenliği bizim önceliğimizdir. Corona ( Covid-19 ) virüsünün yarattığı etkiyi ve durumu çok yakından takip ediyor ve riskleri azaltmak için en iyi uygulamaları yapmaya devam ediyoruz . 

Müşteri ve çalışan güvenliğini sağlamak için 17.03.2020 Salı gününden geçerli olmak üzere aldığımız önlemler ile ilgili sizi bilgilendirmek istiyoruz . 

- İş ve çalışma şekli uygun olan tüm departmanlara yukarıdaki tarihten geçerli olmak üzere Uzaktan Çalışma talimatı verilmiştir .  

- Veri merkezimiz bu tarih itibari ile ziyaretçilere tamamen kapatılacaktır.  

- Cihaz giriş ve çıkışları steril bir alanda maske, eldiven ve dezenfektan kullanılarak yapılacak, görüşme mesafesine dikkat edilecektir. Dezenfekte edilmeyen hiçbir cihaz veri merkezine alınmayacaktır.  

- Veri merkezine müşteri kabul etmeyeceğimiz için tüm montaj ve donanımsal işlemler Netdirekt tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir . 

Netdirekt olarak altyapınızı ve hizmetlerinizi bu zor zamanlarda kesintisiz olarak devam ettirmeye kararlıyız . Bu konuda aldığımız önlemler sadece çalışanlarımız için değil, siz değerli müşterilerimizi de korumaya yöneliktir .

Netdirekt’e duyduğunuz güven için teşekkür eder, bu zor durumu el birliği ve anlayış ile atlatacağımıza inancımız tamdır .

Saygılarımızla,
Netdirekt A.Ş

<< Önceki Sayfa